Op zaterdag 26 maart aanstaande wordt de nieuwe communicatiecampagne van Vluchtelingen in de Knel gelanceerd. De nieuwe campagne is ontwikkeld om met een meer eigentijds beeld naar buiten te kunnen treden. Een eigentijds en opvallend beeld, dat de bekendheid en het goede werk van onze stichting op alle fronten ten goede zal komen.

Een voorbeeld van een campagnebeeld tref je in de bijlage aan. Het beeld laat zien dat een uitgeprocedeerde vluchteling in Nederland als een dossier behandeld wordt in plaats van als mens.
Dat gaan we ook op 26 maart uitbeelden.
Om dit te realiseren zoeken we vrijwilligers die op die zaterdag van 14.00 – 15.00 uur in de binnenstad van Eindhoven samen met ons een korte route willen lopen. De bedoeling is dat we in groepen vanuit verschillende richtingen naar de Piazza lopen – met de dozen zoals in de bijlage op of bij ons hoofd. Bij de Piazza verzamelt de totale groep zich en zal door een bekende Eindhovenaar een woordje gesproken worden. Doel van dit alles is aandacht; aandacht van de pers en van het winkelend publiek. Voor onze organisatie en vooral voor onze cliënten.

Het is nogal wat, met een doos op je hoofd door de stad. Dat realiseren we ons. Maar de impact die ervan uitgaat zal groot zijn, de moeite uiteindelijk klein….mogen we op je  rekenen? Loop je mee?
Stuur dan a.u.b. vóór 12 maart een e-mail naar info@vluchtelingenindeknel.nl met:
-          Voornaam, achternaam
-          Leeftijd
-          (mobiel) telefoonnummer

Je krijgt van ons ruim vóór 26 maart meer informatie. Ken je andere mensen die je voor deze tocht kunt interesseren? Graag! Iedereen is welkom om mee te lopen; met meer zielen niet alleen meer vreugd, maar vooral méér aandacht voor Vluchtelingen in de Knel!

Alvast hartelijk voor je medewerking, we zien je aanmelding graag tegemoet.

http://vluchtelingenindeknel.nl/